Skip to content

Kézilabda 2018

7-8. osztályos lányainknak sajnos elmaradt az év végi 4 csapatos torna, helyette azonban elfogadtuk Jászszentandrás meghívását, hogy játszunk egy jó meccset. Kiváló csapatról beszélünk, ahol foglalkoznak ezzel a sporttal, ennél jobb erőpróba nem is kellett az év végére. Pár hónapja még 6 góllal kaptunk ki, (20-14, amit nem tartottam rossz eredménynek már akkor sem) most azonban nagy csatában, egy góllal legyőztük ellenfelünket.

Első félidőben egy tökéletes védekezéssel 7-2 volt az állás a javunkra. A második félidő nehezen indult, volt egy mélypont és már az ellenfél is vezetett, de mi sem jellemzi jobban a lányokat, hogy nem estek kétségbe, hanem nagyot küzdve végül megnyerték a meccset az utolsó pillanatban.

Méltó lezárása volt ez az évnek.

Jászszentandrás 12 – 13 Jászalsószentgyörgy

Csapat: Versényi Katalin, Tóth Emese, Andor Dalma, Varga Dóri, Ádám Nikolett, Sallai Sára, Jászai-Deák Lili

Góllövők: Tóth Emese 7, Ádám Nikolett 3, Andor Dalma 2, Varga Dóri 1

A mérkőzésen a legtöbb gólt Tóth Emese szerezte, Andor Dalmát pedig a legtechnikásabb játékosnak választották.