Iskolánkban június 23-án tartottuk a 2025-2026-os tanévet lezáró ünnepséget. Tarnai Mihály főigazgató úr évértékelő beszéde…
Elismerő oklevél az alkotómunka jegyében – Pom Pom meséi rajzpályázat
Nagy örömmel és büszkeséggel osztjuk meg, hogy iskolánk tanulói elismerő oklevelet vehetett át a Bán Zsigmond Református Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda által szervezett X. Országos DiákAlkotó pályázaton.
A pályázat kiváló lehetőséget teremtett arra, hogy a gyermekek megmutathassák kreativitásukat, egyéni látásmódjukat és alkotói tehetségüket és megismerjék Pom Pom meséit,melyből illusztrációt kellett készíteniük. Tanulóink munkája méltán érdemelte ki az elismerést, amelyhez szívből gratulálok!
Kívánom, hogy ez a siker újabb inspirációt és lendületet adjon a további alkotáshoz!
Takács Anikó

