IV. korcsoport lány labdarúgás országos döntő, Szombathely Május 29-31
Nagylányaink körzeti és megyei bajnokként jutottak a 3 napos országos döntőbe, amit Szombathelyen rendeztek meg.
Nagyszerű hangulat és pazar rendezés volt.
Szentkirályszabadja ellen két gólos hátrányból sikerült fordítani és nyerni 3-2 arányban.
Következő meccsre kicsit fáradtan érkeztek a lányok és egy sima vereség jött Vacduka ellen. Miskolc is nagy falatnak bizonyult, nagyon erős csapat, nem tudtuk megállítani őket.
A szombati csoport meccsek után vasárnap jöhettek a helyosztók.
Két borzasztó peches meccs után ( ahol abszolút partiban voltak a lányok sőt az egyik meccset gyakorlatilag végig támadták…) Szentlőrinc ellen 1-2 és Dorog ellen is 1-2….
Az utolsó meccsen felszabadultan igazából tét nélkül játszva már, Bátonyterenye ellen 7-0 arányban nyertek a lányok, így végül 15. helyen végeztek.
Több mint 300 lány csapat indult a IV. korcsoportban, ez gyönyörű eredmény!
Gratulálok lányok!
Csapat: Brayer Lili Regina, Tóth Virág, Tóth Luca, Sipos Dorina, Győr Danuta, Bajzáth Vivien, Harasztosi Leila Gizella
Farkas Dániel testnevelő
The root directory of the gallery couldn't be found - it may have been deleted or renamed.

