Nagylányaink körzeti és megyei bajnokként jutottak a 3 napos országos döntőbe, amit Szombathelyen rendeztek meg…
Tanévzáró ünnepség 2026.06.23.
Iskolánkban június 23-án tartottuk a 2025-2026-os tanévet lezáró ünnepséget.
Tarnai Mihály főigazgató úr évértékelő beszéde után átadta a kitűnő tanulmányi eredményért járó, és az országos versenyeken előkelő helyezést elért tanulóknak a könyvjutalmakat.
Ezután elköszöntünk többpedagógustól:
A nyugdíjba vonuló pedagógusoktól: Jakusné Vámos Máriától, Petőné Tóth Fekete Katalintól és Szilágyi Imrétől.
Tarnai Mihály Főigazgató úrtól, aki lemondott megbízatásáról.
Valamint Pataki Attila hitoktatótól és Ráczné Nagy Éva tanító nénitől akik másik intézményben folytatják munkájukat.
Az ünnepség után minden tanuló a tantermében vehette át év végi bizonyítványát.
Jó pihenést, tartalmas kikapcsolódást kívánunk mindenkinek a nyári szünetre!
Turóczi Antalné

